Sebastian Krajewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Mariusz Walczak Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Marcin Dziubiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Kamil Rutkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
82'
Bartosz Półkoszek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
82'
Krzysztof Deka Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego AS1 słowami: „…nie wyjedziesz stąd c***u...”
82'
Adrian Sodoma Gwałtowne, agresywne zachowanie - uderzenie przeciwnika po przerwaniu gry przez sędziego.
55'
Hubert Kozłowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
80'
Damian Mielczarek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
82'
Piotr Wypyszyński Gwałtowne, agresywne zachowanie - uderzenie przeciwnika po przerwaniu gry przez sędziego.

20.07.2021

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek definitywnie spadamy do Klasy A. Czarę goryczy przelała porażka z przeciętnym zespołem z Sochocina. Już w 9 minucie Adrian Sodoma wpuszcza do bramki dośrodkowanie z rzutu wolnego Fabiana Lewandowskiego. Po kolejnych 9 minutach jest ponownie remis. Mariusz Walczak wypuszcza Marcina Dziubińskiego, a nasz najskuteczniejszy strzelec nie pudłuje w sytuacji sam na sam. W drugiej połowie nie mamy dobrych sytuacji na strzelenie gola, za to goście marnują kilka, w tym strzał w słupek z bliska (70 min.). W 78 minucie Wkra strzela zwycięskiego gola. Po dośrodkowaniu z wolnego Mateusz Ordak nie daje szans Sodomie. Przez cały mecz zawodnicy obu drużyn nie przebierali w środkach, a na 8 minut przed końcem po faulu przed naszym polem karnym aż trzech uczestników meczu ujrzało czerwone kartki. Sodoma i zawodnik Wkry za rękoczyny, a Krzysztof Deka za obrazę sędziego. W naszej bramce musiał pojawić się obrońca, Dawid Sarnowski i nie dał się pokonać ani razu, a po tym jak się odkryliśmy goście mieli przynajmniej trzy wyśmienite okazje na podwyższenie rezultatu.