Wyrównany mecz Kurpika z Koroną Ostrołęka!

W środowy wieczór Kurpik rozegrał mecz towarzyski z ostrołęcką Koroną.

Spotkanie było na wysokim poziomie a kadzidlańska ekipa będąca beniaminkiem A Klasy nie odstawała w żadnym stopniu od grających ligę wyżej przeciwników.

W pierwszej połowie zarówno jedna jak i druga drużyna grała mocno ofensywnie,jednak Korona nie miała żadnej stuprocentowej okazji dzięki walce i dobrej grze całego zespołu. Kurpik jako pierwszy mógł strzelić bramkę jednak Mateusz Mamajek będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem postanowił podać piłkę do Tomka Polewaczyka, który niestety nie trzymał linii spalonego więc gol nie został uznany. Kilka minut później kontuzji doznał Bartek Kaczyński,którego zmienił Bartosz Wiski. Pierwsze 45' opiewało jeszcze w liczne okazje jednak żadna nie została wykorzystana.

W drugiej połowie trener Arkadiusz Chmielewski wprowadził liczne zmiany - wręcz wymienił cały skład oprócz mocnego punktu naszej drużyny - bramkarza Adriana Drężka. Już nie tak dobrze zgrani zawodnicy nie poradzili sobie w obronie co poskutkowało bramką dla Korony. Chwilę później pomocy medycznej potrzebował Bartosz Mróz - po zderzeniu głową z zawodnikiem Korony rozciął łuk brwiowy. Wynik utrzymał się do końca mimo wielu okazji zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

Możemy być zadowoleni z wyniku, który nie odzwierciedla całego meczu. Korona nie była dominującą drużyną - wykorzystała jedną sytuację, których my także mieliśmy dużo a więc w porównaniu z poprzednim meczem z Mazurem Pisz - zawiodła nas skuteczność.

Dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie oraz życzymy kontuzjowanym Bartkom powrotu do zdrowia!

Sparing z Narew Ostrołęka '97 w ten weekend został odwołany,w te miejsce zapewne rozegramy inny. Informacje będą umieszczane na stronie i FP Kurpika.

Skład 1 połowa:

Adrian Drężek - Jarek Dawid,Adrian Bednarczyk,Paweł Buczek, Paweł Zyśk - Mateusz Kaczyński, Artur Abramczyk, Tomek Polewaczyk, Bartosz Kaczyński (35' Bartosz Wiski)  - Sebastian Kaczyński - Mateusz Mamajek

Zmiany:

Kacper Kardaś, Bartek Mróz, Sebastian Zaniewski, Marcin Charucki, Grzegorz Laska, Cyryl Sobiech, Radek Szurnicki, Bartek Wiski, Kacper Staniszewski