Zwycięstwo w Goworowie na inaugurację sezonu 2014/2015 !

Na inaugurację sezonu 2014/2015 odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo z drużyną Orz Goworowo

Od pierwszego gwizdka Kurpik nie wychodził z połowy przeciwnika aż do około 30 minuty gdy straciliśmy bramkę po rzucie wolnym i niefortunnej interwencji naszego bramkarza. W drugiej połowie drużyna z Goworowa postanowiła sie tylko bronić jednakże po bramkach Mateusza Kaczyńskiego i Tomka Lenkiewicza ostatecznie wróciliśmy z 3 punktami.

Orz Goworowo 1:2 Kurpik Kadzidło

Wyjściowa 11 :

Adrian Drężek - Paweł Buczek, Jarek Dawid, Krystian Mamiński, Adam Krzyżewski - Konrad Mamiński(60'Tomasz Polewaczyk), Artur Abramczyk, Mateusz Kaczyński, Sebastian Kaczyński(60'Grzegorz Laska), Bartosz Kaczyński(60'Paweł Zyśk) - Bartek Świder (35'Tomasz Lenkiewicz)

Rezerwa: Mateusz Mamajek, Bartosz Wiski, Tomasz Polewaczyk, Grzegorz Laska, Paweł Zyśk, Tomasz Lenkiewicz