Zimny prysznic dla Kurpika,przegrana z Mazowsze Jednorożec...

W piątkowe upalne popołudnie w Jednorożcu Kurpik rozegrał sparing z ligowym rywalem.

Pierwszy kwadrans spotkania w żadnym stopniu nie zapowiadał takiego wyniku. Zawodnicy dobrze weszli w mecz i już w 15 minucie bramkę zdobył Mateusz Mamajek po indywidualnej akcji lewym skrzydłem Tomka Polewaczyka.

Na tym skończyła się dobra gra Kurpika - błąd w środku obrony Krystiana Mamińskiego i zbyt lekkie podanie do bramkarza zakończyło się przechwytem napastnika i wykorzystaniem akcji sam na sam. Jeszcze kilka  minut później blisko zdobycia gola był Tomek Polewaczyk. Piłka zmierzała w kierunku bramki lecz lekki kontakt bramkarza z piłką oraz odbicie się jej o kępę trawy (na środku bramki) uchroniło gospodarzy przed utratą gola.

Kolejna bramka padła po stałym fragmencie gry. Zawodnik Mazowsza wykorzystał złe ustawienie muru i uderzeniem po krótkim słupku pokonał Adriana Drężka.

W drugiej połowie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego jednak kilka minut później skutecznością popisał się napastnik Mazowsza strzelając bramkę po nieporozumieniu lewego obrońcy Pawła Buczka z naszym goalkiperem Adrianem Drężkiem.

W meczu zawiodła defensywa Kurpika. Miejmy nadzieję że odpowiednio wysoka forma będzie w meczu inauguracyjnym A Klasę w najbliższą sobotę o 17:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Kadzidle. Zapraszamy !