Zdjęcie założycieli Kurpika Kadzidło w pierwszych oficjalnych strojach

Dzięki uprzejmości Pana Michała Grzyba - dawnego zawodnika a teraz kibica - możemy zobaczyć zdjęcie w ważnym momencie historii klubu. Przedstawia ono założycieli Kurpika w pierwszych oficjalnych strojach drużyny. Niestety brak informacji na temat daty wykonania zdjęcia, jednakże wiemy, że zostało ono zrobione przy bramce od ulicy Sportowej prawdopodobnie w Niedzielę Kadzidlańską . Na fotografii brakuje prekursorów reaktywacji Kurpika Michała Duszaka i Przemka Kowalczyka.

Górny rząd od lewej: Jarek Nowak, Michał Grzyb, Darek Maciak, Arek Białobrzewski, Grzesiek Kowalczyk, Wiesiek Prusaczyk, Wojtek Kaczyński.

Dolny rząd od lewej: Grzesiek Kisiel, Adam Łaszczych (jeszcze grający w polu), Leszek Mróz, Janusz Kubeł i Darek Siurnicki.