Trudny mecz i przegrana w Chorzelach...

W środę 2 września, w ramach 3 kolejki, zawodnicy Kurpika pojechali na trudny teren do Chorzel po swoje pierwsze 3 punkty na wyjeździe.
Pierwsze 45' było bardzo słabe w wykonaniu Kurpika a Orzyc zaaplikował dwie bramki do przerwy.
Druga połowa to lekkie przebudzenie naszej drużyny jednak to nie wystarczyło. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 a honorową bramkę dla nas strzelił ponownie Bartosz Wiski.

Wyjściowa jedenastka:

Adrian Drężek - Jarosław Dawid, Adrian Bednarczyk, Paweł Buczek (89' Marcin Charucki), Paweł Zyśk - Mateusz Kaczyński (55' Hubert Dąbkowski), Artur Abramczyk, Tomasz Polewaczyk (70' Kacper Staniszewski), Bartosz Wiski - Mateusz Mamajek - Karol Antoszewski

Ławka rezerwowych:

Marcin Charucki, Hubert Dąbkowski, Bartosz Kaczyński, Sebastian Kaczyński, KAcper Staniszewski, Radosław Szurnicki

Bramki dla Kurpika: Bartosz Wiski 84'

Bramki dla Chorzel: Kacper Rejs 26' , Arkadiusz Czaplicki 43', Daniel Brzezicki 67