Przegrana na inaugurację A Klasy...

W sobotnie popołudnie Kurpik Kadzidło przegrał w meczu 1 kolejki A Klasy z GKS Strzegowo.

Można powiedzieć, że pierwszy kwadrans meczu przesądził o wyniku spotkania. Kurpik nie wykorzystał trzech sytuacji strzeleckich dzięki którym mógł ustawić mecz. Jak to często bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą. Około 30 minuty spotkania to goście wyszli na prowadzenie i z wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie 45' to już słaba gra Kurpika. Mimo to było kilka okazji na strzelenie bramki jednak skuteczność naszej drużyny wynosiła 0 a goście zaliczając kolejne trafienie wywieźli z Kadzidła 3 punkty.

Kolejny mecz również w Kadzidle. Kurpik powalczy o pierwsze trzy punkty z drugim beniaminkiem Koroną Karolinowo o godzinie 11:00. Zapraszamy !