Pogrom przy ulicy Sportowej ! Kurpik zbił Gladiatora !

W ramach 6 kolejki A Klasy kadzidlański Kurpik rozbił Gladiator Słoszewo aż 5:0 !

Przed meczem każdy z zawodników był świadom, że wynik tego spotkania jest dość istotny ponieważ z każdą kolejką bliższą końca rundy jesiennej klarują się pozycje w lidze i zgubione punkty mogą znacznie utrudnić pościg za czołówką tabeli.

Kurpik zmotywowany i łapiący co raz lepszą formę nie dał szans przeciwnikowi i już w drugiej minucie mógł prowadzić 1:0 jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Karol Antoszewski. Mimo to sześć minut później dośrodkowanie Pawła Buczka z rzutu rożnego wykorzystał Artur Abramczyk otwierając worek z bramkami. Asystujący lewy obrońca w 18 minucie pewnie wykorzystał rzut karny podwyższając na 2:0 a trzecią bramkę przed przerwą strzelił Jarosław Dawid, któremu asystował bramkarz Adrian Drężek.

Druga połowa to już liczne zmiany przeprowadzone przez trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Boisko opuścili: Kacper Staniszewski 50' , Antoszewski Karol 55' , Jarosław Dawid 60' oraz Sebastian Kaczyński 70' natomiast weszli kolejno: Bartosz Kaczyński, Mirosław Lesiński, Marcin Charucki oraz Cyryl Sobiech.

Czwartą bramkę w 60 minucie gry zaaplikował gościom Mirosław Lesiński a ostatnią dwie minuty przed końcem spotkania Mateusz Kaczyński po asyście grającego Prezesa.

Wynik meczu jest minimalną karą dla drużyny gości a ładna gra Kurpika z pewnością przełoży się na lepsze wyniki w najbliższych spotkaniach.

Wyjściowa jedenastka :

Adrian Drężek - Adrian Bednarczyk, Artur Abramczyk, Paweł Buczek, Adam Krzyżewski - Jarosław Dawid, Mateusz Kaczyński, Kacper Staniszewski - Sebastian Kaczyński, Mateusz Mamajek - Karol Antoszewski

Aktualnie zajmujemy 7 pozycję z ilością 9 punktów.

Najbliższy mecz już w środę. W wyjazdowym spotkaniu zmierzymy się z Jutrzenką Unieck a kolejny w niedzielę o 15:30 z Rzekunianką Rzekuń .