Drugi tryumf Kurpika w B Klasie ! Mystkówiec wraca pokonany...

W słoneczne niedzielne popołudnie została rozegrana 2 kolejka B Klasy w której podejmowaliśmy na własnym boisku WKS Mystkówiec Stary. Od początku staraliśmy sie grać w swoimi stylu a drużyna przeciwna próbowała wykorzystać atut swoich szybkich skrzydłowych lecz bez skutku. W około 30 minucie piłkę w siatce umieścił Bartek Kaczyński a kilka minut później dokonał tego nasz napastnik Przemysław Dmoch, osłabiony po tygodniowej chorobie.

W drugiej połowie z boiska zeszli : Sebastian Kaczyński, Tomasz Lenkiewicz, Bartek Kaczyński oraz Adam Krzyżewski natomiast weszli : Grzegorz Laska, Mateusz Mamajek, Cyryl Sobiech oraz Paweł Zyśk. Świeżość przyniosła wiele korzyści w naszej grze jednakże padła tylko jedna bramka, w której Cyryl Sobiech popisał się idealnym lobem - gol ten był kwintesencją całego spotkania. Wynik 3 : 0 był dość łagodny gdyż swoich sytuacji nie wykorzystali m.in. Mateusz Kaczyński czy Tomek Polewaczyk.

Liczą się 3 punkty a za tydzień kolejny mecz o zwycięstwo na trudnym terenie w Lelise !