Dobry mecz Kurpika zakończony bez punktów....

W niedzielę 13 września w ramach 5 kolejki A Klasy Kurpik pojechał po próbę zdobycia 3 pkt do obecnego lidera rozgrywek Mazowsze Jednorożec.

Zawodnicy Kurpika wysoko postawili poprzeczkę grając w dość okrojonym składzie. Mimo to pierwszą bramkę strzelili gospodarze po wyrzucie z autu,przedłużeniu piłki na krótkim słupku i zamknięciu akcji przez Grabowskiego. Wynik utrzymał się do przerwy.

Druga odsłona spotkania to już całkowita dominacja naszych zawodników na połowie gości. Nie licząc kilku dłuższych piłek wykopywanych przez bramkarza gości , które i tak były czyszczone przez kadzidlańską obronę, Mazowsze nie wychodziło z własnej połowy. Mimo to zawiodła skuteczność i najwyraźniej brak odrobiny szczęścia żeby wyrwać zasłużony remis, a nawet odważniej mówiąc - zwycięstwo.

Wyjściowa jedenastka:

Adrian Drężek - Artur Abramczyk, Adrian Bednarczyk, Paweł Buczek, Paweł Zyśk - Mateusz Kaczyński - Sebastian Kaczyński (60' Mirosław Lesiński), Mateusz Mamajek, Jarosław Dawid (55' Kacper Staniszewski), Bartosz Wiski - Karol Antoszewski

Żółte kartki dla Kurpika:
Adrian Bednarczyk 23'

Kolejny mecz w najbliższą niedzielę o 16:00 z Gladiatorem Słoszewo na stadionie w Kadzidle !