Aż 24 drużyny w turnieju OPEN 6 stycznia o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy w Kadzidle !

W święto Trzech Króli miała miejsce kolejna edycja turnieju halowego o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy w Kadzidle. Do rozgrywek przystąpiło aż 24 drużyny, które zostały podzielone na cztery grupy.

W rozgrywkach wzięła udział także nasza drużyna Kurpika, która w grupie zajęła pierwsze miejsce nie odnosząc żadnej porażki ani nie tracąc bramki ! W ćwierćfinale pokonała Lelis 3:1, w półfinale jednak musiała uznać wyższość drużyny Deptuła Paliwa Kadzidło a w meczu o 3 miejsce zwyciężyła z Żaglem Piecki.

Adrian Drężek - golkiper naszej seniorskiej drużyny - otrzymał nagrodę najlepszego bramkarza.

Nagrodę najlepszego strzelca otrzymał Przemysław Śnietka z drużyny Deptuła Paliwa Kadzidło.

6. RKS chuwdu 3pkt. 4:11

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim zawodnikom dziękujemy serdecznie za udział i zapraszamy za rok :)