3 miejsce młodych zawodników Kurpika na turnieju halowym o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy !

W drugą niedzielę października został rozegrany pierwszy turniej z cyklu "O Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy ", w którym rywalizowali zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi.

Wstępnie zgłoszonych zostało 7 drużyn lecz w ostatniej chwili zrezygnowali: UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA oraz TĘCZA ŁYSE , więc rozgrywki przeprowadzono w systemie "każdy z każdym" po 12 minut mecz.

Młodzi piłkarze Kurpika zakończyli turniej z bilansem: 1 remis, 1 zwycięstwo i 2 porażki co ostatecznie uplasowało ich na 3 pozycji. Bramki dla Kadzidła zdobyli: 1x Borys Ciężar, 1x Kuba Staniszewski, 2x Cyprian Łukaszewski, 1x Miłosz Skowronek, 1x Dawid Jechanowski, 1x Myszkowski Kacper.

Cały skład Kurpika Kadzidło: Jakub Wasyk, Karolina Wasyk, Kacper Pabich, Jakub Bramowicz, Tomasz Sęk, Borys Ciężar, Kuba Staniszewski, Cyprian Łukaszewski, Miłosz Skowronek, Dawid Jechanowski, Myszkowski Kacper.

Turniej wyłonił także najlepszego bramkarza: Witkowski Kacper oraz strzelca: Kodeniec Maciej (obaj Vęgoria Węgorzewo).

Kolejność końcowa turnieju:

1. Vęgoria Węgorzewo 10 pkt 6:2

2. APN Ostrołęka 6pkt 5:3

3. Kurpik Kadzidło 4pkt 7:4

4. KS Ostrowia Ostrów Mazowiecka 3pkt 2:4

5. AMP Ostrów Mazowiecka 2pkt 0:7

Wszystkie mecze oraz wyniki:

1. KS Ostrowia Ostrów Mazowiecka 0 : 2 Vęgoria Węgorzewo

2. Kurpik Kadzidło 1 : 1 KS Ostrowia Ostrów Mazowiecka

3. Vęgoria Węgorzewo 1 : 0 AMP Ostrów Mazowiecka

4. AMP Ostrów Mazowiecka 0 : 6 Kurpik Kadzidło

5. APN Ostrołęka 2 : 2 Vęgoria Węgorzewo

6. KS Ostrowia Ostrów Mazowiecka 0 : 0 AMP Ostrów Mazowiecka

7. Kurpik Kadzidło 0 : 2 APN Ostrołęka

8. KS Ostrowia Ostrów Mazowiecka 1:1 APN Ostrołęka

9. AMP Ostrów Mazowiecka 0 : 0 APN Ostrołęka

10. Kurpik Kadzidło 0 : 1 Vęgoria Węgorzewo

Gratulujemy ! A poniżej galeria z turnieju !

Powiązana galeria: